APARTAMENTY - WAWRYKA NIERUCHOMOŚCI

domy - mieszkania - grunty - sprzedaż - wynajem
Przejdź do treści

Menu główne:


NA SPRZEDAŻ


APARTAMENTY  BUDYNEK D    BUDYNEK E

              Apartamenty Parkowe położone przy ul. Pyskowickiej w bliskim sąsiedztwie Parku Repeckiego co ważne w aspekcie ekologicznym lokalizacja budynków nie sąsiaduje
z żadnym ośrodkiem przemysłowym. Apartamenty zasilane będą energią cieplną pochodzącą z sieci miejskiej. Niewiele inwestycji tego typu budowana jest w tak atrakcyjnym, malowniczym, przyrodniczym otoczeniu. W niedalekiej odległości od Apartamentów znajdują się restaurację, ośrodki kultury i sportu ( Park Wodny, Hala Sportowa, korty tenisowe ), sklepy, kościoły czy przedszkole i szkoły. Do centrum miasta Tarnowskich Gór samochodem dzieli jedynie 9 minut podróży, komunikacją miejską 16 min.
Apartamenty zlokalizowane na parterze mają od strony południowej do wyłącznego użytku dużą powierzchnię ogródków przy tarasie, w zależności od położenia jest to od 80 m2 do 250 m2. Każdy z lokali na piętrach ma do dyspozycji bardzo duże balkony oraz portfenetry. Sprzedawane są w standardzie deweloperskim ( tynki cementowo-gipsowe oraz wylewki, instalacje centralnego ogrzewania (podłogowego), wodno-kanalizacyjne, elektryczne, telekomunikacyjne, antenowe, domofonowe i komputerowe. Klatki schodowe wykonane zostaną pod klucz )
Apartamenty Parkowe to nowoczesne, estetyczne i wysokiej jakości budynki mieszkalne które zadowolą nawet najbardziej wymagających kupców.
Cena zawiera podatek VAT (8%) koszty udziału w gruncie, udziały w drodze oraz miejsce parkingowe. Kupno tego apartamentu daje możliwość skorzystania z programu MDM!
Kupujący nie płaci jakichkolwiek prowizji oraz podatku PCC.

  APARTAMENTY DOSTĘPNE W BUDYNKU D

APARTAMENT D5
D5 parter, powierzchnia 82 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC/pralnia, 2 garderoby, cena 350 tys zł
APARTAMENT D7
D7 parter, powierzchnia 82 m2, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, WC/pralnia, garderoba, cena 359 tys zł

APARTAMENTY DOSTĘPNE W BUDYNKU E

APARTAMENT E7
E7 parter, powierzchnia 82 m2, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, WC/pralnia, garderoba, cena 359 tys zł
AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
Beata Wawryka
Tarnowskie Góry
663 759 792
zerknij i polub
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego